Domů · Články · Fotogalerie · Fórum · Ke stažení · Geowiki · www.geocaching.cz · www.geocaching.com Saturday, December 15, 2018
Menu
Pro začínající
Geocaching
Geocoiny & TB
Geocaching v Plzni
Cache roku 2008
Cache roku 2009
Domácí dílna
Akce a reportáže
Adventure race - ARH
Geopovídky
Reviewer info

Články
Fotogalerie
Fórum
Ke stažení
Odkazy
Kontaktujte nás
Hledat
O webu
Akce, eventy

Coin PHMK 2015

Geocaching - odkazy
www.geocaching.cz
www.geocaching.com
Hledej na geocaching.com:
Náhodná fotka
Scooby
Scooby
Líně 12.4.2008
Oblíbené
Přidat k oblíbeným
Nastavit jako výchozí
Počítadlo
Mapa přístupů


Profile Visitor Map - Click to view visits
Create your own visitor map

Návštěvy

free counters

Zprávy
Soutěž o nejlepší geopovídku
Akce

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ GEOPOVÍDKU
Do soutěže bylo zařazeno celkem 10 geopovídek. Nejpilnějším autorem byl Medok s 5-ti geopovídkami po něm následoval Mvit se 3-mi a Krovicko s Faktorem, kteří napsali každý po jedné geopovídce. Vzhledem k těmto skutečnostem jsme se rozhodli nevyhlašovat vítěznou geopovídku, ale odměnit všechny autory za snahu. Všichni tedy obdrží knihu a CWG a dva nejpilnější pak ještě každý po jednom coinu. Ceny budou vyhlášeny a předány na eventu Vesele Vanoce na Radyni 2011 .

MichalSaFlower dne 09-12-2011 14:37 · 3 komentář(ů) · 19456x přečteno · Tisk
Plzeňský geocoin popáté
5. plzeňský geocoin - 2011 Pilsen Geocoin se stal realitou.
Jedná se o pokračování série, která započala před čytřmi lety vydáním Pilsen - Radyne Castle Geocoinu po němž následoval v roce 2008 druhý coin Pilsen - Brewery gate a v předloňském roce vydaný třetí coin s názvem Pilsen - Skoda works. Tím se uzavřela první část této série a letošní pátý coin navazuje na 4. plzeňský coin s katedrálou sv. Bartoloměje, který otevřel druhou část série. Obě série na sebe navazují, ale v některých drobných detailech se liší. Jedná se hlavně o úpravu strany s logem, které je nové provedeno v černém smaltu. Stejně jako první část série i tato druhá část začala zlatým coinem a pokračuje stříbrným, který zobrazuje další z dominant Plzně a to Borskou věznici.
Coin nemá jednotný aktivační kód. Ten se musí nechat vygenerovat na stránkách geocoinclub.com.

Ikonka:

Poděkování opět patří všem, kteří se na vzniku coinu a jeho financování podíleli.

Coiny můžete zakoupit u jednotlivých podílníků viz vlákno a nebo v těchto e-shopech za prodejní cenu 249,- Kč:
TFTC.eu
 

MichalSaFlower dne 28-11-2011 14:11
0 komentář(ů) · 17102x přečteno · Tisk
Plzenští kačeři - 2011

Po roce 10.9.2011 se opět uskutečnila plavba netradičních plavidel na řece Radbůze a s ní spojený water multistage event Plzenští kaceři - 2011. Opět jsme měli ve flotile netradičních lodí početné kačerské zastoupení. Od tradiční modernizované kačenky, přes postel manželů Hamrových s dcerou Slepicem, hasičskou flotilu ze suchého diku v Radčicích, Medokovu kačenku, plovoucí řídící středisko vesmírných letů ministerstva hvězné obrany - ARH 2011 až po plavidlo s krbem. Dále jsme zajišťovali technickou podporu pro pinpongové plavidlo  holek z pětky včetně obnovené premiéry nafukovacího bazénku pro rozhodčího. Opět jsme po vodě vozili nadšené pasažéry a závěrečný sjezd šupny stál opět zato. Poplavebnmí event pak proběhl v příjemném duchu v suchém doku na Slovanech a protáhl se až do časných ranních hodin. Všem zúčastněným plavcům i neplavcům moc děkujeme za účast a tešíme se opět za rok na Radbůze. AHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓJ ....

P.S. Celou akci natáčel Venca68 na kameru takže si můžete prohlédnout i video v HD rozlišení.

Seznam odkazů na fotogalerie:

Seznam odkazů na videa:
Videa od Venci68

Zprávy z tisku:

MichalSaFlower dne 16-09-2011 09:16
1 komentář(ů) · 19719x přečteno · Tisk
5 Years CWG Geocoin
Horké novinky

Nový 5 Years CWG Geocoin
Na světě je první kovová geomince s tématikou CWG. Myslíme si totiž, že cévégéčka si svůj geocoin určitě zaslouží.

Prodej mince byl zahájen na megaeventu v Nebílovech, takže mnozí ji už možná máte doma. Pokud vy ostatní máte pocit, že tento geocoin také nutně potřebujete :) neklesejte na mysli. Mince jsou ještě k dispozici u Poníka a JPAgeo. Minci dostanete včetně speciálního CWG v limitované edici.
Zájemci pište na e-mail: jpa@volny.cz
Nebo kontaktujte Poníka na ICQ: 340776686
Mince bude k sehnání i na nejbližším Geočaji a na plánovaném eventu Five Years CWG Event.

 
Ikonka:   Přiložené CWG:

MichalSaFlower dne 14-09-2011 12:44
1 komentář(ů) · 21573x přečteno · Tisk
Oficiální videa z dílny geocaching.com
Horké novinky

První video z České republiky - Geocaching pod zemí ? Nález kešky ?Styx?. Pozor, toto video obsahuje spoilery. Bylo natočeno s dovolením majitele keše.
Podívejte se na Geocaching pod zemí ? Nález kešky ?Styx?, dostanete se do podzemí pražských ulic a zúčastníte se nálezu jedné z nejpopulárnějších geokeší v České republice. Geokeš Styx má obtížnost dvě a terén 3,5. Nadšenci budou muset překonat svůj strach. Keš je hluboko pod zemí. Je přístupná pouze úzkým tunelem, kde sídlí armády pavouků, děsivé zvuky a mrazivý chlad. Kačeři by se měli připravit: držte se ve skupinách, přineste si baterky čelovky a možná i skejtbord. Pokusíte se o tuto keš? Celý článek včetně videa nělaznete také v blogu na této stránce: http://bit.ly/findingstyx .

Další video z České republiky, které  Geocaching.com uváde bude o horečce FTF. Uvedení se plánuje na 6. října. Na video stránce Geocaching.com se podívejte na dalších více než 40 video záznamů vydaných na stránkách Geocaching.com.

Zhruba před týdnem se na nás obrátil Eric z Groundspeaku a upozornil nás na jejich nový projekt oficiálních videí o kešování v České republice. Štáb Groundspeaku byl před nějakou dobou u nás a natočil zde několik videí, která budou postupně zveřejňována. První souhrnná ochutnávka je zde:

Další videa budou následovat a my je budeme pro vás postupně zveřejňovat. Podrobnosti o celém projektu se můžete dozvědět v blogu na adrese http://blog.geocaching.com/2011/09/geocaching-com-presents-a-preview-of-czech-geocaching-videos/, kde můžete také připojit svůj názor nebo komentář. Podobně jako u nás štáb Groundspeaku natáčel i v dalších evropských zemích. Vše najdete na zmíněném blogu.

 

MichalSaFlower dne 09-09-2011 10:52
0 komentář(ů) · 19461x přečteno · Tisk
Trička a čepice s vyšitým logem
Horké novinky1/10/2012 20:00 Kdo má zájem o trička, mikiny, tílka, čepice s vyšitým logem Geocaching Plzeň, může si je stále objednávat zde: http://www.venca68.ic.cz/trika2/. Aktuálně: Ceny i nabízené barvy se průběžně mění. Cenu prosím berte jako orientační, může se lišit o 10-20 Kč. Aktuální barvy a typy textilu najdete na webu http://www.adler.info/CZ/CZ/eshop/. Výrobu plánuji zadat na přelomu října a listopadu.
Venca68 dne 07-08-2011 12:29
0 komentář(ů) · 28852x přečteno · Tisk
Plzeňský geocoin počtvrté
Horké novinky4. plzeňský geocoin - 2010 Pilsen Geocoin se stal realitou.
Coin můžete zakoupit na geoshopech (viz níže), přímo od jednotlivých podílníků nebo od správce prodejního balíku Venci68. Nabízen bude také na různých akcích plzeňské geokomunity.
Jedná se o pokračování série, která započala před třemi roky vydáním Pilsen - Radyne Castle Geocoinu po němž následoval v roce 2008 druhý coin Pilsen - Brewery gate a v loňském roce vydaný třetí coin s názvem Pilsen - Skoda works. Tím se uzavřela první část této série a letošní čtvrtý coin načíná druhou část. Coin vychází a navazuje na předcházející coiny, ale od prvních tří se liší v některých detailech, které od sebe jednotlivé coiny odlišují. Jedná se hlavně o úpravu strany s logem, které je nové provedeno v černém smaltu. Stejně jako první část série začíná i tato druhá část od zlatého coinu a je na něm vyobrazena další z dominant Plzně a to katedrála svatého Bartoloměje.
Coin nemá jednotný aktivační kód. Ten se musí nechat vygenerovat na stránkách geocoinclub.com.

Ikonka:

Poděkování opět patří všem, kteří se na vzniku coinu a jeho financování podíleli.

Coiny můžete zakoupit v těchto e-shopech:
TFTC.eu    

Pro větší odběr coinů nebo pro odběr v Plzni můžete kontaktovat přímo správce prodejního balíku Vencu68.

MichalSaFlower dne 14-04-2011 02:40
0 komentář(ů) · 26127x přečteno · Tisk
Geopovídky
Horké novinkyByla přidána rubrika "Geopovídky", kterou naleznete klasicky v článcích nebo přes levé odkazové menu.
První tři krátké povídky Úlek, Detektor pramenů a Stařenka jsou od Medoka.
Díky admin systému našeho webu může kdokoliv přidat další geopovídky a zpestřit tím náš web. Předem děkujeme.
Pokud by chtěl někdo se zveřejněním pomoci, třeba kvůli vložení fotografie nebo "složitějším" úpravám článku, můžete nám článek zaslat (v texťáku nebo html kódu) a my ho zveřejníme za Vás.
MichalSaFlower dne 28-03-2011 01:20
0 komentář(ů) · 27719x přečteno · Tisk
U.S. Army 1945
Akce
Jak většina z vás již sama zjistila, připravili jsme ve spolupráci s Americkým centrem při Velvyslanectví USA a s Patton Memorial Pilsen sérii keší tematicky věnovanou 65. výročí osvobození západních Čech Americkou armádou. Mezi 26. dubnem a 7. květnem bylo publikováno celkem 6 keší plus sedmá bonusová na různých místech, která jsou z pohledu postupu amerických vojsk něčím zajímavá.

Keše v sérii:
U.S. Army 1945 - Kdyně (GC25X3E)
U.S. Army 1945 - Hostouň (GC25X4D)
U.S. Army 1945 - Díly (GC25X3V)
U.S. Army 1945 - Čemíny (GC25X3Z)
U.S. Army 1945 - Zhůří (GC25X37)
U.S. Army 1945 - Rokycany (GC25X1C)
U.S. Army 1945 - Demarkační linie (bonus) (GC25X1F)

Odkazy na související stránky:
www.americkecentrum.cz
www.patton-memorial.cz
http://www.aic.cz/osvobozeni/
Venca68 dne 02-06-2010 10:19
0 komentář(ů) · 30869x přečteno · Tisk
CACHE ROKU 2009

ZVEŘEJNĚNY KONEČNÉ VÝSLEDKY HLASOVÁNÍ O CACHE ROKU 2009
Výsledky naleznete v článku CACHE ROKU 2009.
Děkujeme všem, kteří se zúčastnili hlasování a gratulujeme ownerům nominovaných a vítězných keší.

MichalSaFlower dne 01-06-2010 15:31 · Tisk
Stránka 2 z 2 < 1 2
Přihlásit
Jméno

HesloJeště nejsi přihlášený?
Klikni zde a registruj se.

Zapomněl jsi heslo?
Pro získání nového klikni právě zde.
Uživatelé online
Hosté online: 14
Žádný člen není online

Registrovaní členové: 1,462
Neaktivní členové: 0
Noví členové: jagjag
Kalendář událostí
<< Prosinec 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Žádný záznam

Narozeniny Narozeniny:
Vzkazník
Pro odeslání vzkazu se musíte přihlásit.

Vianney
26-10-2016
Geokalendář 2017 se chystá. Pošlete fotky a informace na e-mail vianney@volny.cz

aha
02-04-2015
Event První pomoc a trénink s hasiči má po odhlášení 4 volná místa. Tuto sobotu v Němčovicích. http://coord.info/GC5PH7H

rictep
20-06-2014
Mám dva lístky na Lucii na 26.6.2014 do amfiteártu na Lochotíně v Plzni. Cena 2x 690,- Kč.

chrzatka
15-06-2014
Ahoj všichni, kdo máte rádi mohutné stromy! Podpořte finalistu Stromu roku 2014, kterým je Skomelský dub, jediný finalista letošního ročníku v celém Plzeňském a Karlovarském kraji. Podrobnosti se do

Figi36
05-06-2014
Nepomohl by mi někdo s aktualizací map v Garmin oregon. Nové ToPo a Cyklo. Díky.

Archiv vzkazů
Copyright (c) 2007-2010 Plzeňský geoteam | geoteam@gc-plzen.net |Powered by PHP-Fusion Copyright (c) 2003-2007 by Nick Jones.