Oficiální videa z dílny geocaching.com
Odesláno MichalSaFlower dne 09-09-2011 10:52

První video z České republiky - Geocaching pod zemí ? Nález kešky ?Styx?. Pozor, toto video obsahuje spoilery. Bylo natočeno s dovolením majitele keše.
Podívejte se na Geocaching pod zemí ? Nález kešky ?Styx?, dostanete se do podzemí pražských ulic a zúčastníte se nálezu jedné z nejpopulárnějších geokeší v České republice. Geokeš Styx má obtížnost dvě a terén 3,5. Nadšenci budou muset překonat svůj strach. Keš je hluboko pod zemí. Je přístupná pouze úzkým tunelem, kde sídlí armády pavouků, děsivé zvuky a mrazivý chlad. Kačeři by se měli připravit: držte se ve skupinách, přineste si baterky čelovky a možná i skejtbord. Pokusíte se o tuto keš? Celý článek včetně videa nělaznete také v blogu na této stránce: http://bit.ly/findingstyx .

Další video z České republiky, které  Geocaching.com uváde bude o horečce FTF. Uvedení se plánuje na 6. října. Na video stránce Geocaching.com se podívejte na dalších více než 40 video záznamů vydaných na stránkách Geocaching.com.

Zhruba před týdnem se na nás obrátil Eric z Groundspeaku a upozornil nás na jejich nový projekt oficiálních videí o kešování v České republice. Štáb Groundspeaku byl před nějakou dobou u nás a natočil zde několik videí, která budou postupně zveřejňována. První souhrnná ochutnávka je zde:

Další videa budou následovat a my je budeme pro vás postupně zveřejňovat. Podrobnosti o celém projektu se můžete dozvědět v blogu na adrese http://blog.geocaching.com/2011/09/geocaching-com-presents-a-preview-of-czech-geocaching-videos/, kde můžete také připojit svůj názor nebo komentář. Podobně jako u nás štáb Groundspeaku natáčel i v dalších evropských zemích. Vše najdete na zmíněném blogu.