Domů · Články · Fotogalerie · Fórum · Ke stažení · Geowiki · www.geocaching.cz · www.geocaching.com Sunday, June 16, 2019
Menu
Pro začínající
Geocaching
Geocoiny & TB
Geocaching v Plzni
Cache roku 2008
Cache roku 2009
Domácí dílna
Akce a reportáže
Adventure race - ARH
Geopovídky
Reviewer info

Články
Fotogalerie
Fórum
Ke stažení
Odkazy
Kontaktujte nás
Hledat
O webu
Akce, eventy

Coin PHMK 2015

Geocaching - odkazy
www.geocaching.cz
www.geocaching.com
Hledej na geocaching.com:
Náhodná fotka
Scooby
Scooby
Líně 12.4.2008
Oblíbené
Přidat k oblíbeným
Nastavit jako výchozí
Počítadlo
Mapa přístupů


Profile Visitor Map - Click to view visits
Create your own visitor map

Návštěvy

free counters

ARH 2009 očima Flower

Adventure Event ? Hracholusky 2009
pohled Flower

Dva roky před - jedeme z GeoChecku a Michal s Vencou říkají, jak by taky chtěli něco takového uspořádat - "Ještě, že JE TO TAK NEMOŽNÉ, ŽE SE TO URČITĚ NEUSKUTEČNÍ", myslím si.

Mezi tím - uskutečnění některých neskutečných nesmyslů, při kterých jsme si užili spoustu legrace /účast na plavbě netradičních plavidel, výborné umístění v závodech týmů dobrovolných hasičů - žádný člen týmu SDH Kačerov nikdy nic nehasil, kromě žízně, a přesto vzbudili svou dovedností pozornost/, no prostě - pro manželku důvod, začít se obávat, že by i ty nejblouznivější představy mohly vejít ve skutečnost.

Půl roku před - pořád o tom mluví a nic konkrétního - už to nejde vydržet. Lezu po práci do postele s mapou v rozsahu Stříbro - Plzeň a Michal má větší radost, než kdybych měla sexy prádélko. První nápady chrlíme asi do dvou v noci. Tužkou zapisujeme ty nesmysly a o pár dní později se scházíme u Venci v kanceláři nad mapou, která vyjela Michalovi z plotru a je o poznání větší, než ta původní. Spolu s Háčou, Nevřeňáky, Iluvátorem,  cz.nemem a missbluetag se začínáme bavit tím, jak se dají trápit lidé, kteří jsou ochotní přistoupit na hru. Teď už vím, že to asi fakt uskutečníme.

Měsíc před -  celá parta vyráží do terénu a vše nabývá konkrétních podob. Vzrůstá množství šíleností, které kluci chystají. Já se stále přimlouvám, hádám, pronikám do problematiky, odmítám do problematiky proniknout a prosím, aby to nedělali moc složité, je mi totiž týmů předem líto.

Čtrnáct dní před - se počasí horší. Hlídání našich dětí /Michalovi rodiče/ si sehnalo úžasně levnou letenku do Kanady a uletělo za nevšedními zážitky. Co naplat, děti vyráží do terénu s námi. Téměř denně jezdíme někam k přehradě, lezeme, nebo aspoň saháme do studené vody, přebíháme s nimi železniční most sem a tam, posíláme je na jahody, které teprve dozrávají, když si stěžují, že mají hlad, taháme je z kopce na kopec a po skalách - prostě to na nich testujeme. Když se přimlouvám za závodící týmy, Michal vždy jen odpoví  - "Zvládne to Dáňa, tak co?" To, jak vypadá tou dobou naše domácnost popisovat nesmím, odebrali by mi děti a přeci jen už jsem si na ně zvykla. Když se setmí, je Michal v garáži, vyrábí kešky dřevěné, betonové, kovové i různě plněné zvláštními předměty, jejichž názvy odmítám umět.

Pár dní před - vždy, když se vracíme z našich herních zón je Michal nejistý - aby to nebylo moc - aby to nebylo málo - aby ti, kteří odvážně dorazí, měli o zábavu postaráno a přitom nás nezačali nenávidět, že jsou úkoly nesplnitelné. Začínám mít nervy za něj, aby to vyšlo, když se tak těší. V mezičase opravuji písemky svých žáků. Jak mám nervy, jsem radši hodnější, a tak mají všichni letos vysvědčení, které si ani nezaslouží :-D .

Den D - počasí se lepší. Večer koukám na týmy, vypadají "nadupaně", mohly by to skousnout. Když chytají morseovku, žmoulám v ruce nápovědu a říkám si, že bych jim jí nejradši rovnou dala - ale - začíná mě to bavit. Všichni zdrávi dorazí, a tak si říkám, že to možná nejde špatně. Na ráno se už těším.

Závod - vždycky jsem napovídala, to mi fakt ve škole šlo, takže moje funkce je jasná. Po startu nějak nevím, kam dřív skočit. S mírnou depresí poslouchám v telefonu naštvané soutěžící, že jim něco nejde. Pak ruch utichá.... hodina, dvě,... pět a pořád se nikdo neozývá - uvažuji, že všichni zemřeli. Pak dostávám zprávu z Nevřeně, že se snad i dobře baví, nálada mi mírně stoupá. Už se jen modlím, aby byli v cíli.

Cíl - legrace s příjezdem motorky v poslední minutě závodu je značná. Nejsem sama, kdo se při tom směje, smějí se i námi trápení, mokří a zpocení závodníci a to mi naplňuje neuvěřitelnou  radostí. Tak se to pořadatelům přece jen povedlo.

Budoucnost - nesmysl, udělat AR HRACHOLUSKY 2010 -  to je nesmysl, ať si kluci mluví, co chtějí, TO JE TAK NEMOŽNÉ, ŽE SE TO URČITĚ NEUSKUTEČNÍ....nebo, že by....


Komentáře
Vladka dne 26-06-2009 21:52
Tak tohle je paráda smiley Jen pořád nechápu, proč se živíš jako učitelka smiley
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze členové.

Pro odeslání vašeho hlasu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Nebylo vloženo žádné hodnocení.
Přihlásit
Jméno

HesloJeště nejsi přihlášený?
Klikni zde a registruj se.

Zapomněl jsi heslo?
Pro získání nového klikni právě zde.
Uživatelé online
Hosté online: 11
Žádný člen není online

Registrovaní členové: 1,462
Neaktivní členové: 17
Noví členové: jagjag
Kalendář událostí
<< Červen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Žádný záznam

Vzkazník
Pro odeslání vzkazu se musíte přihlásit.

sciurust
27-12-2018
Nabízím k adopci keš Alšova Plzeň.

Vianney
26-10-2016
Geokalendář 2017 se chystá. Pošlete fotky a informace na e-mail vianney@volny.cz

aha
02-04-2015
Event První pomoc a trénink s hasiči má po odhlášení 4 volná místa. Tuto sobotu v Němčovicích. http://coord.info/GC5PH7H

rictep
20-06-2014
Mám dva lístky na Lucii na 26.6.2014 do amfiteártu na Lochotíně v Plzni. Cena 2x 690,- Kč.

chrzatka
15-06-2014
Ahoj všichni, kdo máte rádi mohutné stromy! Podpořte finalistu Stromu roku 2014, kterým je Skomelský dub, jediný finalista letošního ročníku v celém Plzeňském a Karlovarském kraji. Podrobnosti se do

Archiv vzkazů
Copyright (c) 2007-2010 Plzeňský geoteam | geoteam@gc-plzen.net |Powered by PHP-Fusion Copyright (c) 2003-2007 by Nick Jones.