Domů · Články · Fotogalerie · Fórum · Ke stažení · Geowiki · www.geocaching.cz · www.geocaching.com Sunday, November 28, 2021
Menu
Pro začínající
Geocaching
Geocoiny & TB
Geocaching v Plzni
Cache roku 2008
Cache roku 2009
Domácí dílna
Akce a reportáže
Adventure race - ARH
Geopovídky
Reviewer info

Články
Fotogalerie
Fórum
Ke stažení
Odkazy
Kontaktujte nás
Hledat
O webu
Akce, eventy

Coin PHMK 2015

Geocaching - odkazy
www.geocaching.cz
www.geocaching.com
Hledej na geocaching.com:
Náhodná fotka
Strážci ohně
Strážci ohně
Nevřeňské bloudění 2008
Oblíbené
Přidat k oblíbeným
Nastavit jako výchozí
Počítadlo
Mapa přístupů


Profile Visitor Map - Click to view visits
Create your own visitor map

Návštěvy

free counters

Soutěž o nejlepší fotografie letošního léta - 2009

Soutěž o nejlepší fotografii letošního léta - 2009

Soutěž je vyhlášena ve třech kategoriích:

A) Cestou necestou za kešemi
B) Jak jsme si užívali letní eventy
C) Plzeň a okolí očima kešerů

Pravidla soutěže:
1) Soutěže se může zúčastnit registrovaný člen gc-plzen.net za předpokladu splnění bodu 3) těchto pravidel.
2) Do každé kategorie je možné pod jedním nickem zařadit max. 3 fotografie. Nickem se rozumí registrované jméno na gc-plzen.net. Podmínkou je však prokazatelné propojení tohoto jména s nickem na geocaching.com jeho uvedením do popisu fotografie.
3) Do soutěže je možné zařadit fotografie pořízené v období od začátku květena do konce září roku 2009.
4)  Do fotogalerie v kategorii A) Cestou necestou za kešemi můžete vkládat fotografie z celého světa. Jedinou podmínkou je uvedení kódu a jména keše, ke které se daná fotografie vztahuje (fotografie nemusí být nutně z místa uložení keše, ale i z cesty ke keši), do názvu fotografie. Do popisu fotografie pak napište upřesňující nebo jinak laděný komentář k fotografii a váš nick na gc.com. Komentář může pomoci při rozhodování - není však z hlediska soutěže nutný. Pokud nechcete psát žádný komentář vyplňte do kolonky pouze váš nick na gc.com.
5) Do fotogalerie v kategorii B) Jak jsme si užívali letní eventy můžete vkládat fotografie z celého světa. Jedinou podmínkou je uvedení kódu a jména eventu, ke kterému se daná fotografie vztahuje (fotografie nemusí být nutně přímo z místa konání eventu, ale měla by se k jeho náplni a tématu vztahovat), do názvu fotografie. Do popisu fotografie pak napište upřesňující nebo jinak laděný komentář k fotografii a váš nick na gc.com. Komentář může pomoci při rozhodování - není však z hlediska soutěže nutný. Pokud nechcete psát žádný komentář vyplňte do kolonky pouze váš nick na gc.com.
6) Do fotogalerie v kategorii C) Plzeň a okolí očima kešerů můžete vkládat pouze keše z míst do vzdálenost 30 km od středu náměstí Republiky v Plzni - 49°44.833N, 013°22.650E (stejná podmínka jako u hlasování o keš měsíce).  Fotografii není nutné vztahovat k žádné keši nebo eventu, ale je potřeba uvést místo pořízení fotografie.
7)  Uzávěrka pro vkládání fotografií do jednotlivích fotogalerií je 6.10.2009 - 23:59 včetně.

Hodnocení soutěže:
8) Hodnotit jednotlivé fotografie mohou pouze registrovaní členové gc-plzen.net. Věříme, že kvůli hlasování nebudete hromadně zakládat prázdné nicky. Hrajme fér a vyberme ty nejhezčí fotografie.
9) Hodnocení bude probíhat od 7.10.2009 do 28.10.2009 - pomocí 5-ti stupňové hodnotící stupnice umístěné přímo pod každou fotografií (Úžasné! - 5 bodů, ..., Slabé - 1 bod). Na hodnocení před tímto datem nebude brán zřetel. Pro každou fotografii můžete hlasovat pouze jednou. Počet vámi oceněných fotografií je neomezený. V průběhu hodnocení také můžete svůj hlas pro fotografii vymazat nebo přehodnotit.

Společná ustanovení:
V případě potřeby vás budeme kontaktovat na e-mail uvedený v profilu.
Jakékoliv nedodržení pravidel soutěže nebo při podezření na nefér jednání může mít za následek vyloučení fotografie ze soutěže a její vymazání z fotogalerie.
Zařazením fotografie do soutěže dává autor souhlas s bezplatným využitím fotek (s uvedení autorství) pro účely webu gc-plzen.net a propagaci plzeňské geokomunity.
Vyhlašovatel gc-plzen.net si vyhrazuje právo na dodatečné upřesnění popřípadě upravení pravidel v průběhu soutěže.

Jak vkládat fotografie:
- v levém menu na hlavní stránce gc-plzen.net klikněte na "přidejte fotku"
- otevře se Vám stránka umožňující vložení fotky
- vyplňte "Název" (povinný údaj - viz jednotlivé kategorie)
- vyplňte "Popis" (komentář pro soutěž není povinný údaj ... v případě, že nechcete vkládat žádný komentář doplňte do kolonky pouze Váš nick na gc.com )
- pomocí tlačítka "Procházet" vyberte cestu k fotografii kterou chcete vložit nebo jí rovnou napište do kolonky "Obrázek" - pozor na velikostní omezení - viz poznámka
- z rozbalovacího menu vyberte fotogalerii do které chcete fotografii vložit
- klikněte na tlačítko "odeslat" ... tím jste zaslali obrázek ke schválení
- veškeré obrázky musí schválit administrátor webu a tak je ve fotogalerii najdete až po jejich schválení s určitým časovým zpožděním.

Vyhlášení soutěže a ceny:
Vyhlášení proběhne s největší pravděpodobností začátkem listopadu na akci pořádané gc-plzen.net k uvedení 3. plzeňského coinu do prodeje spojeného s jeho křtěním.
Ceny budou opět tématicky spojené s plzeňskou geocomunitou. Vítězové se mohou těšit třeba na 2. a 3. plzeňský coin a další drobnosti.

Edit:
edit 3.9.2009 - fotografie je možné vkládat do fotogalerií postupně až do naplnění limitu tří fotografií v každé kategorii od jednoho nicku.


POZOR ZMĚNA:
Vkládání fotografií do jednotlivých galerií z technických a organizačních důvodů prodlouženo až do 6.10.2009 a hlasování pak bude probíhat od 7.10.2009 do 28.10.2009.

Přihlásit
Jméno

HesloJeště nejsi přihlášený?
Klikni zde a registruj se.

Zapomněl jsi heslo?
Pro získání nového klikni právě zde.
Uživatelé online
Hosté online: 22
Žádný člen není online

Registrovaní členové: 1,466
Neaktivní členové: 2862
Noví členové: metej
Kalendář událostí
<< Listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Žádný záznam

Narozeniny Narozeniny:
Vzkazník
Pro odeslání vzkazu se musíte přihlásit.

sciurust
27-12-2018
Nabízím k adopci keš Alšova Plzeň.

Vianney
26-10-2016
Geokalendář 2017 se chystá. Pošlete fotky a informace na e-mail vianney@volny.cz

aha
02-04-2015
Event První pomoc a trénink s hasiči má po odhlášení 4 volná místa. Tuto sobotu v Němčovicích. http://coord.info/GC5PH7H

rictep
20-06-2014
Mám dva lístky na Lucii na 26.6.2014 do amfiteártu na Lochotíně v Plzni. Cena 2x 690,- Kč.

chrzatka
15-06-2014
Ahoj všichni, kdo máte rádi mohutné stromy! Podpořte finalistu Stromu roku 2014, kterým je Skomelský dub, jediný finalista letošního ročníku v celém Plzeňském a Karlovarském kraji. Podrobnosti se do

Archiv vzkazů
Copyright (c) 2007-2010 Plzeňský geoteam | geoteam@gc-plzen.net |Powered by PHP-Fusion Copyright (c) 2003-2007 by Nick Jones.