Domů · Články · Fotogalerie · Fórum · Ke stažení · Geowiki · www.geocaching.cz · www.geocaching.com Tuesday, June 02, 2020
Menu
Pro začínající
Geocaching
Geocoiny & TB
Geocaching v Plzni
Cache roku 2008
Cache roku 2009
Domácí dílna
Akce a reportáže
Adventure race - ARH
Geopovídky
Reviewer info

Články
Fotogalerie
Fórum
Ke stažení
Odkazy
Kontaktujte nás
Hledat
O webu
Akce, eventy

Coin PHMK 2015

Geocaching - odkazy
www.geocaching.cz
www.geocaching.com
Hledej na geocaching.com:
Náhodná fotka
Ještě čepičku
Ještě čepičku
Skrýše 21.2.2009
Oblíbené
Přidat k oblíbeným
Nastavit jako výchozí
Počítadlo
Mapa přístupů


Profile Visitor Map - Click to view visits
Create your own visitor map

Návštěvy

free counters

Ostrov - napsal krovicko
Malý ostrůvek uprostřed Königsee s lákavou krabičkou, jak dělanou pro večerní koupací odlov po náročné túře.. byla má myšlenka při plánování odlovů na naší dovolené. Jenže ouha, podle atributů je potřeba potápěčské vybavení. S tímto jsem na ní zapomněla.
Ale do jezírka jsme se nakonec koupat šli. I když koupat bych měla psát spíš v uvozovkách, protože to rozhodně nebyla činnost, jakou toto slovo naznačuje. Ti normální si zapůjčili v blízkém malebném městečku šlapadla či lodičky a smáčeli si ve vodě jen nohy. Jen my zahlédli z nábřeží malou plážičku nejblíže k ostrovu, na kterou jsme se vypravili si zaplavat, aniž bychom museli obeplavávat loďky v přístavišti a čelit desítkám nechápavých pohledů.
Plážička byla super a disponovala i lanem na skákání do vody. Jak se ukázalo, nebylo tam nejspíš z důvodů častého využívání, ale proto, že jinak do vody vlézt ani moc nešlo :) Po prvním skoku jsme se zase rychle vyškrábali na břeh a řekli si, že svlažení jsme už dost ;) Jenže odvážná a chrabrá vydra vytáhla své potápěčské ploutve zakoupené o vánocích a prohlásila, že je musí vyzkoušet, a tak poplave okouknout ten ostrov.
Ostrov vypadal zajímavě, byla na něm podivná stavba se sochami a pyramidami evokující nějaké Mayské obětní místo. A tak mi to po chvíli nedalo a mé geozávislé a zvědavé já překonalo mou nechuť k extrémně ledovému prostředí. Celou cestu na ostrov jsem si to měla za zlé, ale otočit už by bylo příliš ponižující;) Po cestě kolem mě proplula jakási lodička, jejíž obyvatelé mě zdravili se slovy ?no vy jste určitě Češi? ? no jasně, že jsme, to určitě poznali podle toho, že jsme tak odolní a odvážní;)
Na ostrově jsem alespoň podpořila hledající vydru a jala se hledat taky. Ovšem zarostlý chrám nabízel příliš mnoho míst a nepříliš přívětivé prostředí pro bosé kačery, a tak jsem hledání poté, co jsem obešla skoro celý, vzdala se slovy, že je to beztak potápěcí skrýš.
Další den jsme se ale opět svlažovali na stejném místě a opět nám to nedalo. Tentokrát jsme na ostrov plavali vybaveni gps, a parkis už neodolal ani přes svůj zraněný a obvázaný prst:) A krabičku jsme nalezli, cca 2m dál od místa, kde jsem včera přestala hledat. Geomurphyho zákony také platí ;)
Komentáře
Nebyly vloženy žádné komentáře.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze členové.

Pro odeslání vašeho hlasu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Nebylo vloženo žádné hodnocení.
Přihlásit
Jméno

HesloJeště nejsi přihlášený?
Klikni zde a registruj se.

Zapomněl jsi heslo?
Pro získání nového klikni právě zde.
Uživatelé online
Hosté online: 10
Žádný člen není online

Registrovaní členové: 1,464
Neaktivní členové: 34
Noví členové: Grootovo parta
Kalendář událostí
<< Červen 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Žádný záznam

Vzkazník
Pro odeslání vzkazu se musíte přihlásit.

sciurust
27-12-2018
Nabízím k adopci keš Alšova Plzeň.

Vianney
26-10-2016
Geokalendář 2017 se chystá. Pošlete fotky a informace na e-mail vianney@volny.cz

aha
02-04-2015
Event První pomoc a trénink s hasiči má po odhlášení 4 volná místa. Tuto sobotu v Němčovicích. http://coord.info/GC5PH7H

rictep
20-06-2014
Mám dva lístky na Lucii na 26.6.2014 do amfiteártu na Lochotíně v Plzni. Cena 2x 690,- Kč.

chrzatka
15-06-2014
Ahoj všichni, kdo máte rádi mohutné stromy! Podpořte finalistu Stromu roku 2014, kterým je Skomelský dub, jediný finalista letošního ročníku v celém Plzeňském a Karlovarském kraji. Podrobnosti se do

Archiv vzkazů
Copyright (c) 2007-2010 Plzeňský geoteam | geoteam@gc-plzen.net |Powered by PHP-Fusion Copyright (c) 2003-2007 by Nick Jones.