Domů · Články · Fotogalerie · Fórum · Ke stažení · Geowiki · www.geocaching.cz · www.geocaching.com Monday, April 19, 2021
Menu
Pro začínající
Geocaching
Geocoiny & TB
Geocaching v Plzni
Cache roku 2008
Cache roku 2009
Domácí dílna
Akce a reportáže
Adventure race - ARH
Geopovídky
Reviewer info

Články
Fotogalerie
Fórum
Ke stažení
Odkazy
Kontaktujte nás
Hledat
O webu
Akce, eventy

Coin PHMK 2015

Geocaching - odkazy
www.geocaching.cz
www.geocaching.com
Hledej na geocaching.com:
Náhodná fotka
Plzeňští kačeři - 2009
Plzeňští kačeři - 2009
GC1TQKR - Plzeňští kačeři - 2009
Oblíbené
Přidat k oblíbeným
Nastavit jako výchozí
Počítadlo
Mapa přístupů


Profile Visitor Map - Click to view visits
Create your own visitor map

Návštěvy

free counters

Nápověda na Svět GC.cz

Rychlé přihlášení na event

Nevíte si rady s přihlašovacím systémem na svetgc.cz? Přečtěte si tento článek (nebo jen některé odstavce) a přihlášení určitě zvládnete. Vše si můžete vyzkoušet, přihlašte se na Testovací event.

Registrace na stránky svetgc.cz
Registrovat na stránky se můžete ještě před začátkem přihlašování na event. Na hlavní stránce v levém sloupci kliknete na odkaz "Vytvořit nový účet". Dostanete se na registrační formulář, kde vyplníte nové uživatelské jméno, mailovou adresu a nick (uživatelské jméno), který používáte na geocaching.com. Po chvíli na zadanou adresu přijde mail s heslem na první přihlášení. Pokud zadáte špatnou mailovou adresu, heslo nepřijde... Po prvním přihlášení si můžete změnit heslo (můj účet - upravit).

Nalezení eventu
V listingu na geocaching.com bude pravděpodobně odkaz přímo na stránku eventu. Pokud ne, zde je v levém sloupci seznam eventů. Jsou tam zobrazeny jen eventy na které je otevřeno přihlašování. Zde klikněte na vybraný event (Pokud chcete vidět i eventy na které ještě není otevřeno přihlašování, nebo je už přihlašování uzavřeno, klikněte na odkaz "Všechny eventy".)

Přihlášení na event pro jednotlivce
Pokud je u eventu napsáno, že se mohou přihlašovat jednotlivci, stačí kliknout na "Přihlásit se na tento event" a jste přihlášeni.

Přihlášení na event pro týmy - ještě nemám tým, ale chci svůj tým
Pokud se na event mohou přihlašovat jen týmy, musíte si nejprve tým vytvořit. Pod seznamem přihlášených týmů je odkaz "Vytvořit nový tým a přihlásit se". Přes tento odkaz se dostanete na formulář pro vytvoření týmu. Po vyplnění se tým vytvoří a dostanete se na stránku týmu. Na této stránce je seznam eventů na které se můžete přihlásit. Kliknutím na "Přihlásit" přihlásíte tým na event a sebe jako kapitána týmu.

Přihlášení na event pro týmy - ještě nemám tým, chci se přihlásit do týmu jiného uživatele
Na stránce eventu je seznam přihlášených týmů a jejich členů. Pokud je možné se do týmu přihlásit, je pod seznamem jeho členů odkaz "Přidat se k tomuto týmu" (pokud kapitán povolil volné přihlašování) nebo "Požádat kapitána o vstup do tohoto týmu" (pokud kapitán chce sám přijímat členy svého týmu). Po kliknutí na odkaz "Přidat se k tomuto týmu" se okamžitě stáváte členem týmu. Po kliknutí na odkaz "Požádat kapitána o vstup do tohoto týmu" se v seznamu členů objevíte jako "Čeká na schválení" a kapitánovi týmu přijde mail, že žádáte o vstup do jeho týmu. Pokud vás kapitán přijme, změní se váš stav na "Schválený člen", pokud odmítne, zmizíte ze seznamu členů týmu úplně. V obou případech jste informováni mailem.

Přihlášení na event pro týmy - mám svůj tým
Pokud již máte vytvořený svůj tým, je situace úplně nejsnažší. Na stránce eventu kliknete na odkaz "Přihlásit svůj tým ...", tím přihlásíte svůj tým na event a současně se přihlásíte jako kapitán tohoto týmu.

Druhá možnost je na stránce vašeho týmu. Zde je seznam eventů "Přihlášení na event" a v něm jsou eventy na které můžete přihlásit svůj tým. Stačí kliknout na "přihlásit" a jste přihlášeni.

Přihlášení jako náhradník - na event už je přihlášeno maximum týmů nebo jednotlivců
Postup přihlášení je úplně stejný, jen se v seznamu objevíte až "pod čarou" jako náhradník. Pokud se někdo z přihlášených odhlásí, první náhradník se posouvá na poslední místo v seznamu přihlášených.

Přihlášení více lidí pod jedním nickem - týmy registrované na geocaching.com pod jedním nickem
Přihlásíte se podle návodu v předchozích bodech. U svého nicku budete mít odkaz "odhlásit" a odkaz "Změnit počet lidí". Když kliknete na "Změnit počet lidí", systém zjistí kolik volných míst na eventu ještě zbývá a nabídne změnit počet lidí přihlášených pod jedním nickem. Pokud je event již plně obsazený je možné počet lidí pouze snížit. V seznamu přihlášených se potom objeví např. 4 x cz.nemo a systém pro cz.nema rezervuje 4 místa. U eventu pro 5 lidí pak bude seznam přihlášených končit u nicku s pořadovým číslem 2.

Možné problémy
Nemohu se přihlásit na event, nikde není žádný z popisovaných odkazů: Buď jste na event již přihlášeni (každý se může přihlásit jen jednou), nebo máte přihlášen svůj tým. Pokud je přihlášen váš tým, nemůžete se hlásit do jiného týmu.

Komentáře
Nebyly vloženy žádné komentáře.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze členové.

Pro odeslání vašeho hlasu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Nebylo vloženo žádné hodnocení.
Přihlásit
Jméno

HesloJeště nejsi přihlášený?
Klikni zde a registruj se.

Zapomněl jsi heslo?
Pro získání nového klikni právě zde.
Uživatelé online
Hosté online: 15
Žádný člen není online

Registrovaní členové: 1,466
Neaktivní členové: 1543
Noví členové: metej
Kalendář událostí
<< Září 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Žádný záznam

Vzkazník
Pro odeslání vzkazu se musíte přihlásit.

sciurust
27-12-2018
Nabízím k adopci keš Alšova Plzeň.

Vianney
26-10-2016
Geokalendář 2017 se chystá. Pošlete fotky a informace na e-mail vianney@volny.cz

aha
02-04-2015
Event První pomoc a trénink s hasiči má po odhlášení 4 volná místa. Tuto sobotu v Němčovicích. http://coord.info/GC5PH7H

rictep
20-06-2014
Mám dva lístky na Lucii na 26.6.2014 do amfiteártu na Lochotíně v Plzni. Cena 2x 690,- Kč.

chrzatka
15-06-2014
Ahoj všichni, kdo máte rádi mohutné stromy! Podpořte finalistu Stromu roku 2014, kterým je Skomelský dub, jediný finalista letošního ročníku v celém Plzeňském a Karlovarském kraji. Podrobnosti se do

Archiv vzkazů
Copyright (c) 2007-2010 Plzeňský geoteam | geoteam@gc-plzen.net |Powered by PHP-Fusion Copyright (c) 2003-2007 by Nick Jones.